Eşya Depolama

Evinizde bulunan ancak kullanmadığınızdan kaynaklı olarak gereksiz şekilde yer işgal eden eşyalarınız artık sizin için sorun olmaktan çıkıyor. Çünkü Kocaeli gibi büyük bir metropolde profesyonel ve kurumsal Kocaeli eşya depolama hizmetleri sunuyoruz. Özel olarak donatılmış olan depolarımızda her tipteki eşyanız için en sağlıklı ve en güvenli saklama koşullarını oluşturduk. Bu şekilde evinizde kullanmadığınız ancak zarar görmesinden ve güvenliğinden endişe ettiğiniz tüm değerli eşyalarınızı aynı hassasiyet ile korumaya ve saklamaya dikkat ediyoruz. Bu güvenlik koşullarının sağlanması amacı ile Marina Nakliyat olarak Kocaeli genelindeki tüm depolarımızda sadece gelişmiş sistem ve altyapıları kullanıyoruz. Yeni nesil güvenlik önlemleri ile siz değerli müşterilerimizin eşyalarını dilediğiniz sürelerde son derece güvenli bir şekilde muhafaza etmekteyiz.

Sigortalı Eşya Depolama

Kocaeli eşya depolama hizmetlerimiz çerçevesinde tüm müşterilerimize her zaman en iyi hizmeti sunabilmek için tüketici bazlı hareket ediyoruz. Firmamız Marina Nakliyat Kocaeli genelinden bize yapacağınız eşya depolama taleplerinize dinamik bir şekilde yanıt veriyoruz. Uzman taşıma personellerimiz adresinize kadar gelerek, evinizdeki dilediğiniz eşyayı almaktadır. Bu şekilde ekstra olarak bir nakliye masrafı ve uğraşısı ile de mücadele etmek durumunda kalmazsınız. Özel olarak dizayn edilen depolarımızda muhafaza edilecek her bir eşyanız tek tek sigortalanmaktadır. Bu şekilde her türlü fiziksel bir hasar ve sorun halinde firmamız Marina Nakliyat olarak sorumluluğu yasal statüde de üstlenmekteyiz. Bu şekilde depolarımızda muhafaza edilen eşyalarınızın saklama koşulları ve güvenliği hususunda asla endişe duymazsınız.

Ekonomik ve Güvenli Eşya Depolama

Kocaeli eşya depolama hizmetlerimiz kapsamında siz değerli müşterilerimize modern çağın en gelişmiş güvenlik sistemlerini kullanarak, hizmet vermekteyiz. Özellikle tüm depolarımıza 7 gün 24 saat kesintisiz olarak gözetim altında olmasını sağlayacak şekilde güvenlik kameraları ile denetim altında tutulmaktadır. Ayrıca uzman ve tecrübeli güvenlik görevlilerimiz ile de sahadaki fiziki güvenlik standartlarını en yüksek seviyede sağlıyoruz. Ayrıca tüm eşyalarınızın ıslanma, rutubet ve daha pek çok farklı olumsuz faktöre karşı havalandırması iyi ve diğer güvenlik önlemlerine sahip olan özel bölmelerde tutmaktayız. Tüm bunları kaliteden ve güvenlik standartlarından asla ödün vermeden en ekonomik şekilde sizlere sunabilmekteyiz.