Eşya Paketleme

Nakliyat hizmetlerinde esnek ve yeni nesil hizmet standartlarını oluşturarak Kocaeli’de dünya standartlarında kaliteye sahip olan nakliyat hizmetlerinden yararlanmanıza yardımcı oluyoruz. Marina Nakliyat olarak Kocaeli’nin tüm ilçelerinden hem şehir içi hem de şehirler arası nakliyat hizmeti ihtiyaçlarına son derece kaliteli ve yüksek güvenlik önlemleri ile nakliye hizmeti veriyoruz. Özellikle de eşyalarınızın güvenliğini her zaman birinci önceliğimiz olarak tutuyoruz .Bu çerçevede e eşyalarınızın güvenliğini sağlama noktasında Marina Nakliyat olarak tüm sorumluluğu üstleniyoruz. Eşya paketleme hizmetlerimiz ile tüm eşyalarınız için en iyi olan taşıma koşullarını oluşturarak, yeni evinize herhangi bir sorunla karşı karşıya kalmadan taşıyabilmenize yardımcı oluyoruz.

Eşya Paketleme Hizmeti Nedir?

Nakliye uygulamaları huşunda tam donanımlı ve gelişmiş altyapımız ile eşyalarınız için tüm gerekli güvenlik önlemlerini etkin bir şekilde alıyoruz. Marina Nakliyat firmamızın tüm nakliye personelleri siz değerli müşterilerimizin eşyalarını güvene alabilmek üzere gerekli işlemleri süratli ve etkin biçimde yerine getirmektedir. Özellikle de eşya paketleme uygulamaları ile eşyalarınızın özelliklerine göre en uygun olan ambalajlama paketleri ile koruma altına alınmasını sağlıyoruz. Eşya paketleme uygulamalarımız kapsamında eşyalarınızın niteliklerine göre paket seçimi gerçekleştiriyoruz. Dolayısıyla eskiden çevreden bulunduğunuz uygun olmayan koli ve paketlerde doğabilen güvenlik zafiyetlerini ortadan kaldırıyoruz. Dolayısıyla eşyalarınızda en ufak bir sorun söz konusu olmadan yeni evinize taşınıyor.

Ücretsiz Ekspertiz Hizmeti

Eşya paketleme hizmetlerimiz kapsamında taahhüt ettiğimi randevu tarih ve saatinde gerekli olan tüm paketleme malzemelerini yanımızda bulunduruyoruz. Özellikle de eşyalarınızın boyutlarına, şekillerine, niceliklerine ve ağırlıklarına göre uygun olan ambalajlama malzemelerini randevu tarih ve saatinde hazır bulunduruyoruz. Bu detayları net olarak belirlemek ve nakliye randevu tarih ve saatinde hazır bulunabilmek için ekspertiz çalışması gerçekleştiriyoruz. Üstelik bu ekspertiz hizmetlerimiz tüm müşterilerimiz için tamamen ücretsiz olarak sunulmaktadır. Dolayısı ile tüm müşterilerimiz ücretsiz olarak sunduğumuz ekspertiz hizmeti ile eşyalarının taşınmasında en yüksek güvenlik standartlarını yakalayabilmelerine yardımcı oluyoruz. Bu güvenli ve kaliteli nakliyat hizmetlerinden Kocaeli’nin her yerinden yararlanmak isteyen müşterilerimiz 7/24 kesintisiz olarak iletişim numaralarımızı arayarak, randevularını kolayca oluşturabilmektedir.