Hakkımızda

Marina Nakliyat olarak, uzun yıllardır Türkiye’nin ve  en önemli şehirlerinden olan Kocaeli’de kurumsal ve profesyonel nakliyat hizmetleri vermekteyiz. Kocaeli genelinde hem bireysel hem de kurumsal tüketicilerin çeşitli değişkenler içeren taşınma işlemlerini sorunsuz, güvenli ve kaliteli bir şekilde yapabilmeleri amacı ile faaliyet gösteriyoruz. Özellikle de eski dönemlerde taşınma sürecinde yaşanan problemleri ortadan kaldırdığı gibi kolay ve pratik bir şekilde taşınmanıza yardımcı olmayı amaçlıyoruz. Kurulduğumuz uzun yıllardan beri her zaman tüketici memnuniyeti odaklı hizmet anlayışı ile faaliyet gösteriyoruz. Bu sayede tüm Kocaeli evden eve nakliyat ve diğer kurumsal nakliyat çözümlerimizde yüksek başarı ve yüksek müşteri memnuniyeti standartlarını yakalıyoruz.

Kocaeli Sigortalı Nakliyat Hizmetleri

Kocaeli’nin tüm ilçelerine yönelik olarak şehir içi nakliyat hizmetlerimizi hem bireysel hem de kurumsal tüketicilere yönelik olarak sunuyoruz. Özellikle de Kocaeli gibi kalabalık ilçe nüfuslarına sahip olan bir şehirdeki yapılaşmanın teknik detayları konusunda hem uzman hem de sektörel tecrübeye sahip personellerimizle çalışma gerçekleştiriyoruz. Bu şekilde siz değerli müşterilerimizin tam olarak ihtiyaçlarına odaklı bir nakliyat hizmeti sunabiliyoruz. Kocaeli evden eve nakliyat hizmetlerimiz çerçevesinde eşyalarınızın güvenliğini her daim birinci önceliğimiz olarak tutuyoruz. Bu nedenle de gelişen teknolojinin bu hususta sağladığı tüm fırsatlardan ve yeniliklerden dinamik şekilde yararlanıyoruz. Üstelik tüm bu hizmetlerimiz hem ekonomik hem de sigortalı olarak tarafınıza iletiyoruz. Sigortalı Kocaeli evden eve nakliyat hizmetlerimiz kapsamında eşyalarınızı taşıma sürecimiz boyunca firmamız sorumluluğunda yasal güvence altına alıyoruz.

Kocaeli Nakliyat Müşteri Hizmetleri

Müşterilerimizin talep ve ihtiyaçlarını her zaman göz önünde bulundurarak, hizmetlerimizi şekillendiriyoruz. Bu sayede siz değerli müşterilerimize hem en iyi hem de kaliteli bir hizmet sunabilmekteyiz. Bu çerçevede söz konusu kaliteli iletişim standartlarını oluşturarak, sizlere daha iyi hizmet verebilmek üzere aktif bir müşteri hizmetleri departmanımız bulunuyor. Marina Nakliyat olarak oluşturduğumuz aktif müşteri ilişkileri birimimiz aracılığı ile her türlü konuda teknik destek alabilirsiniz. Dilerseniz hizmetlerimiz hakkın da kapsamlı bilgi alabilir, dilerseniz de hizmetlerimizden ya da ücretsiz ekspertiz desteğimizden randevu oluşturabilirsiniz. Müşteri hizmetleri numaralarımıza 7/24 kesintisiz erişim sağlayabilirsiniz.